Marinelli (7.x-3.0-beta11) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Weight
kk: Салмағы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: read more
kk: Толық оқу

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Visibility
kk: Көріну

en: Published
kk: Жарияланған

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Search form
kk: Іздестіру формасы
