Marinelli (7.x-3.0-beta11) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Comments
lv: Komentāri

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Weight
lv: Svars

en: none
lv: neviens

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: Footer
lv: Kājene

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Published
lv: Publicēts

en: By
lv: Autors

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Search form
lv: Meklēšanas forma
