Marinelli (7.x-3.0-beta11) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Weight
my: အစဉ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: read more
my: ဆက်ဖတ်ပါ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်
