Marinelli (7.x-3.0-beta11) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Footer
ne: फुटर

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Search form
ne: खोजी फारम
