Marinelli (7.x-3.0-beta11) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Search form
pa: ਖੋਜ ਫਾਰਮ
