Marinelli (7.x-3.0-beta11) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: Footer
sr: Подножје

en: String settings
sr: Подешавања текса
