Marinelli (7.x-3.0-beta11) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: read more
ug: داۋامى

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Layout Type
ug: بەت فورماتى

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى

en: First Sidebar
ug: 1-يان رامكا
