Marinelli (7.x-3.0-beta12) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Comments
he: תגובות

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: unpublished
he: לא מפורסם

en: Weight
he: משקל

en: none
he: ללא

en: read more
he: להמשך

en: Url
he: כתובת url

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Published
he: מפורסם

en: By
he: מאת

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: String settings
he: הגדרות מחרוזת

en: Image !number: !title
he: שיקופית !number: !title
