Marinelli (7.x-3.0-beta12) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Description
hi: उल्लेख

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: On
hi: चालू

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Weight
hi: मान

en: none
hi: कोई नहीं

en: read more
hi: और अधिक पढें।

en: Url
hi: URL

en: Footer
hi: पादलेख

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Published
hi: प्रकाशित

en: By
hi: द्वारा

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: You are here
hi: आप यहाँ हैं

en: Search form
hi: खोज फार्म

en: String settings
hi: स्ट्रिंग व्यवस्था
