Marinelli (7.x-3.0-beta12) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Comments
is: Ummæli

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: unpublished
is: óbirt

en: Weight
is: Vægi

en: none
is: engin

en: read more
is: lesa meira

en: Url
is: Vefslóð

en: Footer
is: Fótur

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Published
is: Birt

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: You are here
is: Þú ert hér

en: Search form
is: Leitarform
