Marinelli (7.x-3.0-beta12) - en to nl translation catalogue (50 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Comments
nl: Reacties

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Weight
nl: Gewicht

en: none
nl: geen

en: read more
nl: lees verder

en: Url
nl: URL

en: Footer
nl: Voet

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: By
nl: Door

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: NO
nl: NEE

en: YES
nl: JA

en: on
nl: op

en: You are here
nl: U bent hier

en: fade
nl: vervagen

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Highlight
nl: Accentueren

en: Layout width
nl: Lay-outbreedte

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Layout Settings
nl: Instellingen voor lay-out

en: Posted By
nl: Geplaatst door

en: Back to homepage
nl: Terug naar de hoofdpagina

en: Previous Ad
nl: Vorige advertentie

en: Next Ad
nl: Volgende advertentie

en: Breadcrumb Settings
nl: Kruimelpad-instellingen

en: Primary menu settings
nl: Hoofdmenu-instellingen

en: String settings
nl: String-instellingen

en: css3 settings
nl: CSS3-instellingen

en: Banner managment
nl: Banner-beheer

en: Breadcrumb title
nl: Titel van het kruimelpad

en: Do you want to show the title of the page in the breadcrumb?
nl: Wilt u de titel van de pagina ook in het kruimelpad weergeven?

en: Title length
nl: Titellengte

en: Do you want to hide block title for the external blocks?
nl: Wilt u de bloktitel verbergen voor externe blokken?

en: If you choose yes, block title will show only for sidebar blocks. The title will be hidden in all the other blocks (but not removed from source)
nl: Indien u ja kiest, zal de bloktitel alleen verschijnen voor blokken in de zijkanten. In alle andere gevallen wordt de titel verborgen (maar niet verwijderd van de bron)

en: Which kind of primary links do you want to use?
nl: Welk soort primaire link wilt u gebruiken?

en: Do you want to use p tag for all the section titles that come before main site content?
nl: Wilt u de p tag gebruiken voor alle sectietitels die voor de inhoud van de hoofdsite komen?

en: Do you want to use css3 effects?
nl: Wilt u css3 effecten gebruiken?

en: Choose the  rotation speed (milliseconds, default is 1000)
nl: Kies een rotatiesnelheid (milliseconden, standaard is 1000)

en: Choose the banner delay (milliseconds, default is 4000)
nl: Kies een bannerpauze (milliseconden, standaard is 4000)

en: Image !number: !title
nl: Afbeelding !number: !title

en: Topbar
nl: Bovenbalk

en: close this panel
nl: sluit dit paneel

en: Megamenu Source
nl: Bron Megamenu
