Marinelli (7.x-3.0-beta12) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: Comments
oc: Comentaris

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Weight
oc: Pes

en: none
oc: pas cap

en: read more
oc: ne legir mai

en: Url
oc: URL

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Published
oc: Publicat

en: By
oc: Per

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: NO
oc: NON

en: YES
oc: ÒC

en: on
oc: activat

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Highlight
oc: Suslinhar

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.
