Marinelli (7.x-3.0-beta12) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Comments
os: Комментари

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: none
os: нæй
