Marinelli (7.x-3.0-beta12) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Published
se: Almmuhuvvon
