Marinelli (7.x-3.0-beta2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: შიგთავსი

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა
