Marinelli (7.x-3.0-beta3) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: on
kn: ನಲ್ಲಿನ

en: Highlight
kn: ಹೈಲೈಟ್

en: turnLeft
kn: ಎಡಕ್ಕೆ ತಿರುಗು

en: wipe
kn: ಒರೆಸು
