Marinelli (7.x-3.0-beta3) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: read more
ml: കൂടുതല്‍ വായിക്കൂ

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
