Marinelli (7.x-3.0-beta3) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: none
mn: хоосон

en: read more
mn: дэлгэрүүлж унших

en: Url
mn: Хаяг

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх
