Marinelli (7.x-3.0-beta4) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: none
et: puudub

en: read more
et: loe edasi

en: Footer
et: Jalus

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Published
et: Avaldatud

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Search form
et: Otsinguvorm
