Marinelli (7.x-3.0-beta4) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Home
mr: स्वगृह

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: unpublished
mr: अप्रकाशीत

en: none
mr: काहीच नाही

en: read more
mr: अधिक वाचा

en: Published
mr: प्रकाशीत

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Search form
mr: शोध
