Marinelli (7.x-3.0-beta5) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Description
bs: Opis

en: Comments
bs: Komentari

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: none
bs: ništa

en: read more
bs: pročitaj sve

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Published
bs: Objavljeno

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Search form
bs: Forma za pretragu
