Marinelli (7.x-3.0-beta5) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: read more
dz: ཧེང་བཀལ་ ལྷག

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག
