Marinelli (7.x-3.0-beta5) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Comments
sl: Komentarji

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: none
sl: nič

en: read more
sl: preberi več

en: Footer
sl: Noga

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Published
sl: Objavljeno

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Search form
sl: Iskalnik
