Marinelli (7.x-3.0-beta5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تېما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Published
ug: ئېلان قىلىندى
