Marinelli (7.x-3.0-beta6) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Description
ar: الوصف

en: Comments
ar: التعليقات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: none
ar: لا يوجد

en: read more
ar: اقرأ المزيد

en: Url
ar: المسار

en: Footer
ar: التذييل

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Published
ar: منشور

en: Add new comment
ar: علِّق

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Search form
ar: استمارة البحث

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ar: حدد الصفحات باستخدام المسارات الخاصة بها، أدخل مسار واحد في كل سطر. العلامة '*' تحل محل أي سلسلة حرفية. مثلاً %blog لمسار المدونة و %blog-wildcard لأي مدونة شخصية. %front هي الصفحة الرئيسية.
