Marinelli (7.x-3.0-beta6) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Description
ku: دەربارە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: none
ku: هیچ

en: read more
ku: درێژە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Visibility
ku: بینایی

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان
