Marinelli (7.x-3.0-beta6) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Comments
ne: प्रतिक्रियाहरू

en: Yes
ne: हुन्छ

en: No
ne: हुँदैन

en: none
ne: कुनैपनि हैन

en: read more
ne: थप पढ्नुस

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Search form
ne: खोजी फारम
