Marinelli (7.x-3.0-beta8) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: Comments
ast: Comentarios

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: none
ast: nengún

en: read more
ast: lleer más

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Published
ast: Espublizáu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
