Marinelli (7.x-3.0-beta8) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісаньне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: none
be: ніякі

en: Url
be: Спасылка

en: Visibility
be: Бачнасьць

en: Search form
be: Форма пошуку
