Marinelli (7.x-3.0-beta9) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: none
eo: neniu

en: read more
eo: legu pli

en: Url
eo: URL

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Published
eo: Publikigita

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Search form
eo: Serĉformularo
