Marinelli (7.x-3.0-beta9) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: Comments
jv: Komentar

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: none
jv: ora ana

en: read more
jv: wacanen candhaké

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Published
jv: Ditampilna

en: Add new comment
jv: Tambah komentar anyar

en: You are here
jv: Sampeyan nang kene
