Marinelli (7.x-3.0-beta9) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Description
te: వివరణ

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: You are here
te: మీరు ఇక్కడ ఉన్నారు
