Marinelli (7.x-3.0-beta11) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: none
am: ምንም

en: Footer
am: ግርጌ

en: Published
am: የታተመ

en: String settings
am: የሕብረቁምፊ ቅንብሮች
