Marinelli (7.x-3.0-beta12) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: none
bo: མེད

en: read more
bo: དེ་ལས་མང་བར་ཀློག་པ

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Search form
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་གནས

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྤྱད་ནས་དྲ་ངོས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ། ཕྲེང་རེ་རེའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ལམ་རྐང་རེ་འཇུག་དགོས། སྐར་རྟགས་སམ་'*' ནི་ཡིག་ཚབ་ཞིག་ཡིན། དཔེར་མཚོན་སྦྲེལ་ལམ་ལ། %blog་ནི་ཟིན་བྲིས་ཀྱི་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་རང་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ལ་ཡིན། ད་དུང་%front ་ནི་མདུན་ངོས་ཡིན།
