Marinelli (7.x-3.0-beta12) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: unpublished
eu: argitaratu gabea

en: Weight
eu: Pisua

en: none
eu: bat ere ez

en: read more
eu: irakurri gehiago

en: Url
eu: URLa

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Published
eu: Argitaratua

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: NO
eu: EZ

en: YES
eu: BAI

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.
