Marinelli (7.x-3.0-beta10) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Comments
gl: Comentarios

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: unpublished
gl: sen publicar

en: Weight
gl: Peso

en: none
gl: ningún

en: read more
gl: ler máis

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Published
gl: Publicado

en: By
gl: Por

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: NO
gl: NON

en: YES
gl: SI

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: String settings
gl: Configuración de cadea de caracteres
