Marinelli (7.x-3.0-beta12) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Comments
nn: Kommentarar

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Weight
nn: Vekt

en: none
nn: ingen

en: read more
nn: les meir

en: Footer
nn: Botntekst

en: Published
nn: Publisert

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar
