Marinelli (7.x-3.0-beta12) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Weight
ps: وزن

en: Footer
ps: پښۍ

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Search form
ps: پلټون فورمه
