Marinelli (7.x-3.0-beta12) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Comments
sq: Komente

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Weight
sq: Pesha

en: none
sq: asnjë

en: read more
sq: lexo akoma

en: Url
sq: Adresa Url

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Published
sq: Publikuar

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit
