Mark (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ
