Mark (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: enable
ar: تفعيل

en: delete
ar: احذف

en: Delete
ar: احذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enable
ar: فَعِّل

en: Disable
ar: عَطِّل

en: Edit
ar: حرر

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: احفظ

en: Revert
ar: استرجع

en: revert
ar: استرجع

en: disable
ar: عَطِّل
