Mark (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: enable
bg: активирай

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Откажи

en: Enable
bg: Включи

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Edit
bg: Промени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Revert
bg: Връщане

en: revert
bg: връщане

en: disable
bg: дезактивирай
