Mark (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ
