Mark (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Revert
bs: Vratiti

en: revert
bs: vratiti

en: Global
bs: Globalni
