Mark (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: enable
ca: habilita

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: table
ca: taula

en: revert
ca: reverteix

en: disable
ca: inhabilita
