Mark (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: enable
cs: povolit

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Revert
cs: Vrátit

en: revert
cs: vrátit

en: disable
cs: vypnout
