Mark (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Title
da: Titel

en: enable
da: aktiver

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: table
da: tabel

en: Voting
da: Bedømmelse

en: Revert
da: Gendan

en: revert
da: gendan

en: disable
da: deaktivér
