Mark (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: enable
el: ενεργοποίηση

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Revert
el: Επαναφορά

en: revert
el: επαναφορά

en: disable
el: απενεργοποίηση
