Mark (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: enable
eo: ŝaltu

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari .

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Voting
eo: Voĉdonado

en: Revert
eo: Malfari

en: revert
eo: malfari

en: disable
eo: malŝalti
