Mark (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: enable
et: luba

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Katkesta

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Revert
et: Tühista

en: revert
et: tühista

en: disable
et: keela

en: Global
et: Globaalne
